Чорнянська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів

22 лют. 2018

«Про відзначення 80-річчя від дня народження В’ячеслава Чорновола»

На виконання Указу Президента України від 1 грудня 2017 року № 397 «Про відзначення 80-річчя від дня народження В’ячеслава Чорновола» в Чорнянській школі І-ІІ ступенів було проведено інформаційну годину спрямовану на вивчення ролі В’ячеслава Чорновола в історії українського державотворення «Жив і боровся для України й за Україну».
20 лют. 2018

"Ти бачив як Ангели в Небо летіли?"

20 лютого у школі була проведена лінійка-реквієм до 4-ої річниці вшанування подій «Чорного четверга» на Майдані. "Ти бачив як Ангели в Небо летіли?"
15 лют. 2018

Вибір підручників 5 клас

Відскановані матеріали вибору підручників (протокол та форма замовлення) для 5 класу на 2018-2019 н.р.
22 січ. 2018

Самостійна Соборна – Україна

День Соборності відзначають щороку 22 січня в день проголошення Акту возз’єднання Української Народної Республіки й Західноукраїнської Народної Республіки.
14 груд. 2017

Андріївські вечорниці

Загальношкільне свято "Андріївські вечорниці" було проведено з учнями 5-9 класів під керівництвом класного керівника 9-го класу Нестерової Л.А. Кожна нація, кожен народ, навіть кожна соціальна група мають свої традиції, звичаї, обряди та свята,становлення яких відбувалося протягом багатьох століть. Із часу виникнення людського суспільства прогрес цивілізації відбувався завжди, тому що від покоління до покоління, від колективу до окремої людини систематично передавалися знання, трудові навики, норми поведінки, матеріальні та духовні цінності. Кожним новим поколінням все це засвоювалося, застосовувалося в житті, розвивалося та в подальшому передавалося наступному поколінню.
11 груд. 2017

Підсумки проведення Всеукраїнського тижня права (04.12 – 10.12.2017)

Одним із завдань сучасної шкільної правової освіти є вміння учняорієнтуватись у величезному потоці інформації. Навчити цього лише на уроці правознавства просто неможливо, тому в Чорнянській школі щорічно проводиться тиждень права, який включає в себе комплекс різноманітних форм позакласної роботи.
7 груд. 2017

Заочна мандрівка "Країна в якій я живу"

Подорож визначними місцями України
6 груд. 2017

“Нумо хлопці”

З метою формування патріотичних поглядів, любові до Батьківщини, звеличення значення чоловічої честі, гідності та відповідальності за свою країну, її захист – 6 грудня 2017 р. в Чорнянській ЗОШ І-ІІ ст.. відбулись змагання “Нумо хлопці”
21 лист. 2017

« "Я єсть народ, якого Правди сила ніким звойована ще не була…"

З метою вшанування
18 лист. 2017

Бесіда "Збережемо пам'ять про подвиг"

В 9 класі до місячника Дня Збройних Сил було проведено бесіду
11 трав. 2019
ДПА 2019
Основні відомості щодо проведення ДПА 9 класу у Чорнянській ЗОШ I-II ст. у 2018-2019 н.р.
26 квіт. 2019
За чисте довкілля
З 01 квітня по 01 травня поточного року в Чорнянській загальноосвітній школі І-ІІ- ступенів було проведено щорічну акцію «За чисте довкілля» та 20 квітня 2019 року відбувся день благоустрою території навчального закладу.
21 лют. 2019
День рідної мови
Мова — одне з багатьох див, створених людьми. Вона віддзеркалює душу народу, його історію.